L, M, N… Alfabet PrezesaOpublikowano przez
Maciej Mateńko
09 marzec 21
No comments

L– jak LOSOWANIE

Zdrowa i uczciwa rywalizacja

Transmisje losowań na żywo

Studio Rozgrywek ZZPN oraz Pucharu Polski

LOSOWANIE to jedna z metod służąca wyłonieniu przeciwników w zdrowej i uczciwej rywalizacji.

Do nadania większej rangi poszczególnym wydarzeniom nie trzeba wielkich środków. Wiem, jak ważną rzeczą dla lokalnego środowiska są np. rozgrywki o Puchar Polski na szczeblu okręgu, ale także inne mecze mistrzowskie. Dlatego wszystkie LOSOWANIA PP i w ramach pozostałych rozgrywek będzie można oglądać na żywo na dedykowanym w tym celu ogólnodostępnym kanale w Internecie i mediach.

Powstanie studio Rozgrywek ZZPN oraz Pucharu Polski, a w nim pokazywane będą skróty z wybranych spotkań, analizy i komentarze, które pozwolą wszystkim jeszcze aktywniej śledzić i pasjonować się rywalizacją swoich drużyn i zawodników.

M – jak MECZE …

Współpraca z przedstawicielami najważniejszych obiektów i stadionów w regionie

Mecze Reprezentacji Polski

Transparentny zakup biletów

Najważniejsze spektakle w sezonie to MECZE, które są rozgrywane na terenie naszego województwa i różnych szczeblach rozgrywkowych.

Zamierzam być blisko Was i Waszych drużyn. MECZE to także spotkania Pierwszej Reprezentacji Polski oraz Reprezentacji Młodzieżowych PZPN. Jako Prezes, chcę nawiązać dobrą współpracę z osobami zarządzającymi najważniejszymi obiektami i stadionami w regionie, na czele z powstającym właśnie nowym stadionem w Szczecinie.

Obiecuję, że zrobię wszystko, aby odbywały się w naszym województwie mecze międzypaństwowe, zarówno pierwszej Reprezentacji Polski oraz Kadr młodzieżowych i inne piłkarskie imprezy piłkarskie organizowane przez nasz kraj. Ułatwimy także dostęp do zakupu biletów na poszczególne mecze Reprezentacji Polski cieszące się największym zainteresowaniem. Musi to być transparentne, tak aby każdy mógł z tego przywileju skorzystać. 

N – jak NOWA JAKOŚĆ …

Związek dla wszystkich Klubów

Relacje międzyludzkie oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu

Koncepcja otwartych drzwi

Nowa JAKOŚĆ w ZZPN to jasne określenie ról i zakresu obowiązków wśród osób nim zarządzających. Zarówno Prezes, Zarząd jak i pracownicy Związku muszą rozumieć, że to oni są dla Klubów i ludzi związanych z zachodniopomorską piłką, a nie na odwrót. Nikt z Was nie zostanie pozostawiony z problemem, wszyscy będą traktowani tak samo poważnie, niezależnie od wielkości Klubu i klasy rozgrywkowej.

Chciałbym w niedalekiej przyszłości od Was usłyszeć, że w naszym Związku nie istnieją takie słowa jak: układy, spychologia, czy znajomości pozwalające na łamanie przepisów i nieodpowiednie przywileje.

Nowa JAKOŚĆ to także relacje międzyludzkie oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu. Jestem człowiekiem, który stara się łagodzić konflikty i szukać rozwiązań, które pomogą znaleźć właściwy kompromis.

Przekonacie się, że pomogę rozwiązać wiele konfliktów ciągnących się od dłuższego czasu, a wszystko dla dobra Klubów i całej naszej piłkarskiej społeczności.

Drzwi mojego gabinetu będą dla Was zawsze otwarte i ze względu na wielką pasję do piłki nożnej będę tam codziennie, bo bycie Prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej traktuję jako MISJĘ i WIELKI ZASZCZYT.

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE LITERY …