O, P … Alfabet PrezesaOpublikowano przez
Maciej Mateńko
11 marzec 21
No comments

O – jak OPŁATY

Ograniczenie opłat ponoszonych przez kluby

Wszyscy wiedzą jak ważną rzeczą, w szczególności w obecnych czasach, są dla Klubów niezbędne do funkcjonowania środki finansowe i związane z tym OPŁATY ponoszone na rzecz działań statutowych ZZPN.

Obiecuję, że zweryfikujemy koszty opłat ponoszonych przez Kluby na rzecz Związku i ograniczymy je tylko do tych naprawdę niezbędnych oraz koniecznych.

Nie mogę obiecywać teraz konkretnych ulg, nie mając rzetelnego wglądu w finanse ZZPN, ale z całą pewnością zlikwiduję lub ograniczę opłaty, które nie mają odzwierciedlenia w naszej sportowej rzeczywistości.

Poszukamy innych dodatkowych źródeł finansowania działalności Związku tak, aby zminimalizować opłaty ponoszone na rzecz ZZPN i pozostawić więcej środków finansowych w Klubach.  

P – jak POGOŃ

Integracja środowiska piłkarskiego

Symbolem naszego województwa jest najlepszy Klub w regionie szczecińska POGOŃ i jej prężnie działająca Akademia Piłkarska. Silna POGOŃ to także silne Kluby i silny Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej oraz całe Pomorze Zachodnie.

Chciałbym, aby w najbliższych latach Duma Pomorza jeszcze bardziej zintegrowała całe środowisko piłkarskie, tak aby utalentowani zawodnicy nie opuszczali naszego województwa, a trafiali właśnie do Pogoni na odpowiednich partnerskich warunkach oraz z wzajemnym zadowoleniem.

Ścisła współpraca Pogoni z regionem oraz pomoc w wielu aspektach, może pozytywnie wpłynąć na rozwój większych i mniejszych Klubów, chociażby pod względem szkoleniowym.

Mam nadzieję, że nowy szczeciński Stadion wraz z Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży pod egidą Pogoni będzie tętnił piłkarskim życiem oraz pozytywnie integrował naszą kochaną zachodniopomorską piłkę.        

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE LITERY …