T, U … Alfabet PrezesaOpublikowano przez
Maciej Mateńko
16 marzec 21
No comments

T – jak TRENERZY

Poprawa jakości kształcenia i szkolenia trenerów

Zaplanowany z wyprzedzeniem harmonogram szkoleń i kursów

Konferencje, warsztaty, treningi pokazowe

Wsparcie ambitnych trenerów

Współfinansowanie podstawowych kwalifikacji Grassroots UEFA C i D dla kandydatów z najbiedniejszych klubów i regionów, w których brakuje trenerów

TRENERZY to grupa najbliższa mojemu sercu, z której się wywodzę. Od ponad 20 lat pracuję jako Trener, nauczyciel, wychowawca młodzieży i edukator. Prowadziłem zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych oraz klasy sportowe m.in. w naszym związkowym GOSSM, w którym wychowaliśmy wielu Reprezentantów Polski i klasowych piłkarzy.

Jestem Trenerem Edukatorem i w dalszym ciągu będę starał się Wam pomagać, ponieważ doskonale znam wszystkie problemy, z którymi się spotykamy. Przede wszystkim zrobię wszystko, aby jeszcze bardziej podnieść jakość kształcenia i szkolenia trenerów w naszym województwie.

Musimy usystematyzować harmonogram wszystkich akcji szkoleniowych i kursów w roku kalendarzowym, aby każdy trener mógł z wyprzedzeniem zaplanować w nich swój udział. Będziemy organizować więcej konferencji, warsztatów, czy treningów pokazowych, w bardziej przystępnych lub bezpłatnych formach.

Nigdy nie odmówiłem Wam, gdy zapraszaliście mnie do swoich Klubów. W dalszym ciągu będę pomagał w organizacji szkolenia, wskazywał metody podnoszące jakość treningów i nie zamierzam przestać pomagać ludziom ambitnym, chcącym podnosić swoje umiejętności oraz kwalifikacje.

Konwencja UEFA obliguje nas do przestrzegania systemu licencji trenerskich i organizacji kursów trenerskich. Zamierzam szanować obowiązujące przepisy, ale jednocześnie pomagać i współfinansować zdobywanie podstawowych kwalifikacji trenerskich Grassroots UEFA C i D dla kandydatów z najbiedniejszych Klubów oraz regionów, w których brakuje trenerów.  

U – jak UCZCIWOŚĆ

Uczciwość ponad wszystko

UCZCIWOŚĆ to jedna z najważniejszych cech, którą powinien posiadać każdy człowiek. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby osoby, które będą reprezentowały nasz Związek, postrzegane były właśnie w taki sposób. Już teraz mogę Wam obiecać, że nigdy nie będziecie mieć wątpliwości, że jestem uczciwym, honorowym i po prostu dobrym człowiekiem. Lubię pomagać ludziom, a moje motto życiowe brzmi:

To komu pomożesz i jakim jesteś człowiekiem jest miarą Twojego sukcesu.… 

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE LITERY …