TalentiadaOpublikowano przez
Maciej Mateńko
20 kwiecień 21
No comments

TALENTIADA SERIE A ­­­­­­

W ostatnim czasie otrzymuję od Was wiele fajnych pomysłów i ciekawych informacji. Przedstawiacie mi swoje propozycje, które mają wpłynąć na jakość i lepsze funkcjonowanie ZACHODNIOPOMORSKIEJ PIŁKI.

Dziś chciałbym podzielić się z Wami jedną z propozycji, którą przedstawił mi trener Cezary Żygielewicz pracujący w jednym z Klubów A-KLASY, roboczo nazwałem ten projekt „TALENTIADA SERIE A”.

Dla wielu z Was piłka nożna to pasja. Gracie w nią głównie dla przyjemności, ale są zawodnicy, którzy mają talent i nieco lepsze predyspozycje od innych, lecz grając w niższej klasie rozgrywkowej często bardzo ciężko się im w pełni rozwinąć. Takie osoby zazwyczaj nie mają możliwości sportowego awansu, ponieważ nikt nie wie o ich istnieniu.

Projekt „TALENTIADA SERIE A” skierowany do tej klasy rozgrywkowej byłby takim „przeglądem kadr” oraz fajną formą podsumowania zakończonego sezonu.

⚽ GŁÓWNE ZAŁOŻENIA:

➡️ Turniej z udziałem Reprezentacji złożonych z zawodników wszystkich grup A Klasy w ZZPN /obecnie mamy 10 grup czyli 10 zespołów/. Forma gier do ustalenia.

➡️ Czas i miejsce np. tydzień po zakończeniu rozgrywek A Klasy, na jednym z obiektów naszego województwa /minimum dwa pełnowymiarowe boiska/.

➡️ Do prowadzenia każdej z drużyn Kluby wybiorą Trenera z grupy A Klasy /może 2-3 trenerów/.

➡️ Trenerzy wraz z Klubami ze swojej grupy wspólnie wybraliby Reprezentację zawodników.

➡️ Turniej będzie świetną okazją, aby podsumować rozgrywki, spotkać się w przyjaznej atmosferze i wymienić uwagami dotyczącymi rozgrywek.

⚽ Dodatkowo na imprezę można zaprosić przedstawicieli wyższych klas rozgrywkowych, którzy mogliby ocenić umiejętności najbardziej zdolnych zawodników. W ten sposób mogliby oni dostać szansę na grę w wyższej klasie rozgrywkowej, oczywiście wszystko w porozumieniu między Klubami.

Jestem bardzo ciekawy WASZEJ OPINII na temat tego PROJEKTU ❓

Mam jeszcze trochę fajnych inicjatyw, ale właśnie dzięki Waszej kreatywności jesteśmy w stanie rozwijać naszą pasję do piłki nożnej.

RAZEM zmienimy ZACHODNIOPOMORSKĄ PIŁKĘ …

DOŁĄCZ DO NAS !