TOP COACHOpublikowano przez
Maciej Mateńko
20 kwiecień 21
No comments

TOP COACH – SENIOR

TOP COACH KIDS

TOP COACH GOALKEEPER ­­­­­­

🎯 Program „TOP COACH – wspieramy szkolenie” cieszył się w naszym województwie bardzo dużym powodzeniem. Bardzo cieszy mnie opinia wielu Klubów, które z niego skorzystały i pytają, kiedy znów będą mogły wziąć w nim udział.

Dla mnie to szczególna satysfakcja, ponieważ to ja jestem pomysłodawcą i głównym autorem tego projektu. Dziś chciałbym Wam zaproponować rozszerzenie tego projektu, tak aby pomóc szkoleniowo jeszcze większej liczbie klubów, zawodników, trenerów.

Do tej pory program był skierowany w szczególności do trenerów drużyn 11 osobowych, a można zaproponować także pomoc dla trenerów dzieci i bramkarzy.

O co chodzi w programie TOP COACH:

◾ prezes lub trener zgłasza chęć wzięcia udziału w programie, podając tematykę treningu, którą są zainteresowani i chcieliby zobaczyć na zajęciach,

◾ ZZPN wyznacza doświadczonego trenera, który przyjeżdża w umówionym terminie do klubu,

◾ zajęcia rozpoczynają się wykładem dla trenerów oraz zawodników, przybliżającym wybraną tematykę oraz omawiającym cele i środki treningowe,

◾ trening praktyczny prowadzony przez TOP COACH’a na miejscowych zawodnikach z asystą trenera klubowego.

W naszym województwie mamy wielu świetnych trenerów, którzy mogą dzielić się wiedzą. Dlatego postanowiłem, że gdy zostanę Prezesem, rozszerzę ofertę programu TOP COCH o tematykę szkolenia dzieci oraz bramkarzy.

Czy taka forma pomocy szkoleniowej jest dla Was interesująca ❓

RAZEM zmienimy ZACHODNIOPOMORSKĄ PIŁKĘ …

DOŁĄCZ DO NAS !