W, Z … Alfabet PrezesaOpublikowano przez
Maciej Mateńko
20 marzec 21
No comments

W – jak WOJEWÓDZTWO

Województwo to MY WSZYSCY

Każdy Klub, powiat, region jest dla mnie WAŻNY!

Od wielu lat nasz związek sztucznie dzielony był na część szczecińską i koszalińską. Jednym z moich głównych zadań będzie doprowadzenie do sytuacji, w której myśląc o ZZPN, będziecie pewni, że władze Związku reprezentują jednakowo każdy klub niezależnie od klasy rozgrywkowej, miejsca położenia i regionu.

Jednym z moich najważniejszych celów jest to, aby w Zarządzie Związku znaleźli się wartościowi ludzie z całego województwa i wielu regionów reprezentujący jak największą liczbę Klubów i Akademii.

Wasz głos jest dla mnie ważny i nie pozostanie bez odzewu ….

Z – jak ZWYCIĘSTWO

Piłka nożna to gra zespołowa

W tym meczu musimy się ZJEDNOCZYĆ I WYSTAWIĆ NAJSILNIEJSZY SKŁAD

W życiu odnosiłem wiele zwycięstw, jako zwykły człowiek, ale także czynny zawodnik, czy trener. Wówczas wiele zależało ode mnie. Teraz nie wygram jednak bez Waszej pomocy.

W tym meczu musimy się zjednoczyć i wystawić najsilniejszy skład. W zachodniopomorskiej piłce jestem od ponad 20 lat i w żadnej sprawie, z którą się do mnie zgłosiliście nigdy nie odmówiłem nikomu pomocy.

Nie będę teraz rzucał obietnic bez pokrycia to nie jest w moim stylu, mogę Was jednak zapewnić, że nowy Związek będzie opierał się na uczciwości, niezbędnej jakości i nowoczesności.

Zrobię wszystko, żebyście byli dumni z naszego Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej i z tego jak będę Was reprezentował pełniąc zaszczytną funkcję Prezesa ZZPN.

Proszę o Wasz głos !

RAZEM zmienimy ZACHODNIOPOMORSKĄ PIŁKĘ …

DOŁĄCZ DO NAS !